Ubytování

 

Pro umocnění vašeho celkového zážitku budete ubytováni přímo na hradě, v 5 samostatných pokojích, které mají kapacitu až 79 účastníků.

Pokoje jsou v různých stupních rekonstrukce. Čerstvě renovované jsou pokoje B a C, kde se topí elektrickým topením a mají vlastní sociální zařízení. Pokoje A a D jsou rekonstruovány částečně  neboť nyní jsou zacíleny opravy spíše na zastřešení doposud nezastřešených částí hradu, jelikož největším nepřítelem hradu je odhalené zdivo, vystavené povětrnostním podmínkám. Pro tyto pokoje jsou k dispozici společné oddělené sprchy a WC a zatápí se v kamnech, které jsou součástí pokojů. Můžete si vybrat variantu ubytování s postelí s lůžkovinami a postelí bez lůžkovin (ve vlastním spacáku). Pokud si vyberete variantu bez lůžkovin, ušetříte na celkové ceně pobytu. Lůžkovin je omezený počet 50ks. Možnost s lůžkovinami máte již v registraci vybranou, pokud tuto variantu nepožadujete, zrušte její výběr v detailech registrace.

Po potvrzení o zaplacení registračního poplatku, který přijde na email uvedený při registraci, vám bude zpřístupněna možnost vybrání si pokoje.

Pokoj A - 31 osob

Pokoj B - 13 osob

Pokoj C - 15 osob

Pokoj D - 15 osob

Pokoj D+ - 5 osob (orgateam)

 

 
Text: Moondancer, Korekce a překlad: Shitty, Obrázky: Shitty, Archiv Horní Hrad ops