FAQ

REGISTRACE

Kdy otevřete registraci?

Registrace bude možná během měsíce červen, v roce 2021.

 

Registrace je plná, co mám dělat?

Vyčkejte. Můžete také sledovat své jméno (nickname) v pořadí, ve kterém se nachází vůči ostatním do schválení registrace, a to zde, na webových stránkách, v sekci Čekající registrace (nyní ve výstavbě). Pokud bude již schválená registrace z jakéhokoli důvodu zrušena, připadne místo této registrace prvnímu, další místo druhému v pořadí a tak dále. Znovu zaregistrovaný účastník bude zařazen na konec registrací, čekajících na schválení. 10 denní lhůta pro připsání platby na účet KRAZ z.s. bude začínat následující den po odeslání emailu o schválení registrace.

 

Není mi ještě 18. Mohu se zúčastnit také?

Bohužel nikoli. Consite je přístupný striktně pro osoby od 18 let, bez výjimek. Pokud dovršíte 18 let do 9.9.2021, bude vám vstup na consite umožněn. Kontaktujte nejdříve orgateam, pomocí kontaktního formuláře, který naleznete zde, na webových stránkách.

 


 

PLATBY

Do kdy mám převést platbu na účet KRAZ z.s.?

Do 10 dnů od schválené registrace. Neučiníte-li tak, vaše registrace bude bez předchozí výzvy smazána. Čas se začne odečítat od následujícího dne vaší schválené registrace, počínaje 00:01 a konče uplynutím 10 dne, v čase 23:59. Registraci můžete po této době opakovat, avšak riskujete, že již nebude místo.

 

Jak se dozvím o připsání platby na účet KRAZ z.s.?

Do 5 pracovních dnů vám přijde email s potvrzením o zaplacení registrace a dalšími instrukcemi.

 

Mohu svou zaplacenou registraci stáhnout?

Registrační poplatek slouží pouze k uhrazení záloh a nákladů conu. Za běžných okolností jej není tak možné vracet. Účastník však může požádat o převod registrace včetně záznamu o poplatcích a závazcích (např. předchozí souhlas se sdílením pokoje) na jiného účastníka pomocí Kontaktního formuláře. Žádost je schvalována organizátory. Finanční vztahy mezi účastníky si řeší účastníci sami. Organizátoři neplní roli prostředníků.

 

Něco se stalo a nemohu zaplatit do 10 dnů od registrace.

V tom případě co nejrychleji dejte vědět pomocí kontaktního formuláře. Každý případ bude posouzen jednotlivě. V opačném případě vám bude registrace, po uplynutí 10 dnů od registrace, vymazána.

 

Je možnost na conu platit platební kartou?

Suvenýry v místním hradním krámku ano. Platba za občerstvení a nápoje probíhá pouze v hotovosti. Nejbližší bankomat je ve městě Ostrov nad Ohří.

 

Con se zrušil, co se bude dít nyní?

Vyčkejte na email od organizátorů, kde vám bude sděleno, kdy dostanete platbu za svou registraci zpět na svůj účet. 

Pokud se bude jednat o zásah vyšší moci nebo jiné události, kterou jsme nemohli předvídat ani nijak ovlivnit (například restrikce vlády), může být částka snížena o podíl již vzniklých nákladů, které jsme byli nuceni vynaložit na tuto akci, avšak vždy se vám budeme snažit vrátit nejvyšší možnou částku (viz pravidla registrace).

 

UBYTOVÁNÍ

Od kolika je možný příjezd na consite?

Příjezd je možný ve čtvrtek od 14:00.

 

Do kdy musíme opustit consite?

Vyklidit pokoje budete moci do 13:00. Ve 14:30 se consite oficiálně uzavírá.

 

Kdy si budu moci vybrat pokoj?

Možnost výběru pokojů se vám na zdejších webových stránkách zobrazí, jakmile vám dorazí potvrzovací email o vašem zaplacení registrace na účet KRAZ z.s.

 

Kolik je maximální počet účastníků a kde budeme bydlet?

Maximální počet účastníků je 69. 

 

Kde mohu parkovat?

Parkování je zajištěno na parkovací ploše v těsné blízkosti hradu (200m). Pro naložení a vyložení věcí je možné zajet až k hradu samotnému.

 

STRAVA

Jak je zajištěna strava?

Strava (snídaně, obědy i večeře) je zajištěna přímo na hradě a bude podávána v místní hodovní síni.

 

Bude se grilovat?

Ano, jedna z večeří bude formou grilování/rautu. Grilování bude jak vegetariánské, tak masové, a proběhne v místní hodovní síni. Jídlo si můžete brát s sebou kamkoli na hradním nádvoří. Grilování bude mít každý účastník zaplacené v ceně základní registrace.

 

Bude čepované pivo a limonáda?

O kompletní občerstvení se vám postará místní hradní sdružení. K dispozici bude čepované pivo, hradní medovina, lihoviny a čepovaná kofola. K dispozici budou také grilované klobásky pro případ nenadálého hladu. 

 

OSTATNÍ

Jaká jsou všeobecná pravidla pro registraci na Furrstein a chování na něm?

Plné znění závazných pravidel najdete zde.

Bude na conu headless lounge?

Pro potřeby fursuiterů bude na conu zajištěna headless lounge, kde si budete moci usušit vaše chlupaté já, odpočinout si a občerstvit se. Občerstvení v této místnosti bude pro fursuitery zdarma.

 

Bude zajištěn shuttle na consite?

Ano, viz sekce Kudy k nám.

 

Mohu si vzít sebou psa? Co všechno budu potřebovat?

Samozřejmě můžete. Budeme od vás vyžadovat pouze předložení očkovacího průkazu a ujištění, že pes není agresivní. V opačném případě nebude pes do areálu hradu Hauenštejn vpuštěn. Každý, kdo psa na consite registruje, je plně odpovědný za jeho činy. Pobyt psa je zpoplatněn.

Budou nějaké organizované výlety?

Výlety jsou neorganizované. V okolí najdete množství různých přírodních i kulturních zajímavostí, z nichž asi největší jsou různé středověké štoly nebo pohnutá historie Jáchymovských dolů. Krušné hory nebo sousedící Doupovské hory přímo lákají svou krásnou nedotčenou přírodou 

 

Bude v místě WiFi?

WiFi vzhledem k povaze místa nebude k dispozici, avšak signál pro mobilní operátory je dostačující. Mějte však na paměti, že uvnitř budov bude signál vlivem až metrového zdiva výrazně omezen.

   

Jak nahrát obrázek na visačku?

Obrázek můžete nahrát ručně ze své osobní stránky, kam se dostanete po zadání jména a hesla.

Použitý obrázek musí splňovat následující podmínky:

  • Podporované formáty: JPEG, PNG (průhlednost bude ignorována), GIF, TIFF.
  • Maximální velikost: 2 MB
  • Doporučené rozměry: 1125 × 1500 px (Š×V, poměr stran 3:4). Obrázky budou upraveny na správnou velikost a případně oříznuty. Příliš malý obrázek se při zvětšení rozmaže, takže ve vlastním zájmu nahrávejte pokud možno obrázky ve vysokém rozlišení.

 

Text: Moondancer, Korekce a překlad: Shitty